Serdecznie zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwartą konferencję informatyczną Academic Developer Day, poświęconą zagadnieniom tworzenia aplikacji dla platformy Microsoft .NET. Wydarzenie jest organizowane wspólnymi siłami Koła Naukowego UZ.NET, firmy Microsoft oraz pracowników Instytutu Informatyki i Elektroniki. Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2005 r. w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50.

Plan konferencji

9:15-9:30 Przywitanie
9:30-10:00 Programy akademickie Microsoft dla studentów, Karol Wituszyński (Microsoft)
10:00-11:30 Stwórz grę dla swojego SmartPhone'a , Tomasz Cieplak (niezależny ekspert)
11:45-13:15 AJAX w .NET, czyli efektowne i efektywne rozwiązania dla aplikacji Web , Aleksander Polak (UZ.NET)
13:15-13:35 Niespodzianka
13:35-14:00 Zakończenie

Zarejestruj się

Udział w Academic Developer Day jest bezpłatny, jednak dla osób, które zarejestrują się na wydarzenie są przewidziane upominki. Rejestracji można dokonać na portalu codeguru.pl.

Codeguru.pl to największy w Polsce portal kierowany do osób zainteresowanych programowaniem w .NET. Logika portalu została zaprojektowana i zaimplementowana przez członków grup .NET z najlepszych uczelni technicznych z całej Polski, w tym przez członków grupy UZ.NET z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Codeguru.pl to przede wszystkim potężna baza artykułów poświęconych tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem platformy .NET oraz największe w Polsce forum techniczne dla programistów .NET. Portal stale się rozwija - od niedawna dostępny jest w nowej szacie graficznej.

Aby zarejestrować się na Academic Developer Day, musisz posiadać konto użytkownika na portalu codeguru.pl.

Aby założyć konto użytkownika na portalu codeguru.pl, przejdź na stronę http://www.codeguru.pl i kliknij link Zarejestruj się teraz w boksie logowania, a następnie postępuj zgodnie z poleceniami, które wyświetlą się wraz z formularzem rejestracji.

Po zalogowaniu na konto użytkownika:

Spotkajmy się na Academic Developer Day!